daŽniausiai uŽduodami klausimai

Atsakymai į elektroniniu paštu dažniausiai užduodamus klausimus
Gal atsakymą į jums rūpimą klausimą rasite čia:

Kaip pas jus užsiregistruoti?
Norint pas mane pakliūti, būtina registracija telefonu +370 650 54814. Registracija reikalinga jau vien todėl, kad klientai negaištų laiko, tikėdamiesi pas mane patekti neužsiregistravę. Išimčių nebūna.

Ar atvykstate pas klientą į namus?
Pas klientus į namus aš nevažiuoju.

Užregistruokite mane kitos savaitės trečiadieniui. Man tinkamas laikas nuo 17.00 val.
Elektroniniu paštu klientu neregistruoju, nes aš elektroninį paštą peržiūriu, tik turėdama laisvo laiko. O iki tol jau gali būti nevienas klientas užsiregistravęs telefonu. Skambinkit ir registruokitės. Paslaugos galite tikėtis kelių dienų laikotarpyje.

Ar padarysite nuolaidą, jeigu aš susimokėsiu už 10 procedūrų iš anksto?
Nuolaidų aš nedarau. Mano masažo paslaugos ne ta prekė, kuriai būtų reikalingas “išpardavimas”. Todėl neimu pinigų į priekį. Klientas susimoka už kiekvieną procedūrą atskirai.

Ar reikia atsinešti savo masažinį aliejų? Jeigu ne, ar reikia už jį papildomai mokėti?
Jeigu turite savo mėgstamą aliejų ir nesitikite jo pas mane rasti, galite atsinešti. Turiu įvairių aliejų ir už juos papildomai mokėti nereikia. Tai įeina į procedūros kainą. Tik, jeigu esate alergiškas kokioms nors medžiagoms, aliejų pasirinkimas gali ganėtinai susiaurėti. Pas mane daugiausia augalinės kilmės aliejai.

Ar darote vakuuminį masažą?
Kai kurioms moterims vakuuminį masažą su taurėmis darau, bet labai dažnai ir atsisakau. Jeigu kraujagyslės yra paviršinės, dažniausiai po tokio masažo atsiranda mėlynės ir gali būti pakenkta venoms. Mėlynės, žinoma, po kurio laiko pranyksta. Bet, jeigu atsirastų taip vadinamos veninės žvaigždutės, - jos savaime niekada nedingsta. Tokių problemų gali kilti ir kai masažas atliekamas su įvairiais aparatais. Aš nesiimu daryti vakuuminio masažo, jeigu nesu tikra, kad nebus jokių nepageidautinų pasekmių, tuo labiau, kad tokį pat rezultatą galima pasiekti ir kitais masažo būdais.

Kiek man masažo procedūrų reikės, kad celiulitas pastebimai sumažėtų?
Į tokį klausimą nieko konkretaus negalima atsakyti nei elektroniniu paštu, nei telefonu. Tam reikia apžiūrėti pačia moterį. Optimalus skaičius laikomas 10 procedūrų. Bet rezultatai labai priklauso nuo individualių savybių ir gyvenimo būdo – Kai kurioms moterims žymus efektas matomas jau po 5 procedūrų, o kitoms neužtenka ir 10.